Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem majiteli bytu chodí upomínky... odstěhovat se?

Dobrý den,
potřebovala bych poradit co dělat.
Jsme v pronájmu v bytě a majiteli bytu chodí každou chvíli upomínky, že má někde něco neuhrazené. Naposledy přišla obálka, kde byl uveden odesílatel B4B inkasso. Zjistila, jsem si, že je to inkasní společnost, která se zabývá vymáháním dluhů.
Bojím se, aby na majitele nebyla uvalena exekuce (má na této adrese pořád trvalé bydliště).
POkud se dostane do exekuce, jsem nějak ohrožena i já jako nájemník? Může exekutor sebrat i mé věci?
Nevím, zda zůstat, nebo urychleně hledat nové bydlení. Prosím poraďte.
Moc děkuji.

Exekútorovi je jedno, že vtrhne do uzamknutého, tebou prenajatého bytu pričom exekučne, za účasti PC, zápisom do úradnej listiny zhabe aj tvoj majetok o ktorý sťahovákmi obratom prídeš. .... Súď sa.