Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Darovací smlouva

Dobrý den,tvořím darovací smlouvu na pozemek,kde jsou tři majitelé každý vlastní 1/3 pozemku.Ve smlouvě mám formulaci " je vlastníkem 1/3 pozemku p. č.: xxxx o výměře 5653m2 ". A teď si nejsem jistý s tou výměrou,pozemek má podle p.č. výměru 16959m2 čili je to správně ,že ve smlouvě uvádím tu 1/3 té výměry tedy 5653m2?
Nebo to má být " je vlastníkem 1/3 pozemku p. č.: xxxx o výměře 16959m2".Díky všem za radu.

Darovacia zmluva v prípade troch spolumajiteľov (darcov) je diabolsky právny problém v prípade vymáhania vrátenia daru niektorého z radov obdarovaného podľa platného Obč.zákonníka.
---
Spolumajiteľstvo, pokiaľ nie je vymedzené na základe znaleckého posudku z odboru je recipročné, pritom je absolútne jedno, kto a aký podiel z obdarovaných užíva.
--
Kto-že si trúfa vypracovať "ľavou zadnou" takúto darovaciu zmluvu?