Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Reklamace faktury PRE

Jak ?
Je tam napsáno neodkladně, což znamená jak dlouho ?
V Případě že není možné dohledat faktury dříve než před víkendem - výpisy z banky mám mimo domov kde se dostanu o výkendu.
Problém je ten, že mi ten dopis přišel cca minulé úterý nebo středu.
Kolik času mám, případně, co jim mám napsat ?

Poslali mi fakturu kde mám doplatit 10tis -> cca 5tis tam není zapsaných, přičemž jsem je zaslal -> není to na online bankovnictví -> které je jen rok zpátky.

Díky

Promiň, ale já ti přes rameno nekoukám. Kam nenapsali zaplacenou částku?
Zaplatil jsi zálohu (jak? přes SIPO, normálně příkazem?) a oni ji nemají uvedenou ve faktuře? Můžeš doložit platbu?
Hergot, já (a nejen já) ti rád poradím, když budu vědět. Ale nenapsal jsi sem žádné informace!

Platby byli prováděny z více účtu, ve faktuře není zapsaná právě nějaká ta záloha.
Platbu doložit mohu, ale né dříve než následující pondělí..

Otázka zněla co znamená "neprodleně reklamovat".
To jim mám napsat do "neprodlené" reklamace - částku doložím do 7.dnů ?

napíš to nejak normálne,kto poslal čo a čo po tebe chce,nejaká záloha na čo,u koho ,prepáč ,ale vyjadruješ sa ako pod vplyvom drog,naprosto nesúvisle,neprodleně reklamovať obvykle znamená okamžite,čo najskôr,akúkolvek operáciu z tvojho účtu si môžeš nechať skontrolovať a vytlačiť na hociktorom bankomate aj mimo otváracích hodín banky a bez nutnosti chodiť niekam....

Šel bych na ně raději osobně a s doklady o úhradě. Bez toho ti to řešit nebudou... Chápu to správně tak, že ti přišlo vyúčtování a nejsou v něm zohledněné zálohy? Chyba nemusí být nutně u PRE, stačí zorat variabilní symbol a už se platba nepřiřadí.
Kdy má to vyúčtování splatnost?