Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem postup při dokazování přečinu

Zdravim,
Klasické procedury při dokazování krádeže vynechám.

Jde mi o to zda jako poškozený mám právo nahlédnout v době šetření do ostatních výpovědí zainteresovaných lidí?

Dále pokud mám důkaz že podezřelá-hledaná osoba je (bude) v určitou hodinu na určitém místě zda na toto police musí reagovat a tu osobu v daný čas a ono místo nějak prověřit?

A ještě soukromně hipotetická otázka nebo Váš názor: I když policie ať už blízký známí toho či onoho může se tenhle orgán vyjadřovat o určitých osobách byť i třeba v soukromém rozhovoru o účastníku řízení jako o "vypatlanci"?

díky za názory.

Z postu poškodeného máš nárok nazrieť až do meritórne ukončeného spisu PZ CZ.

Právo je nutné upraviť si na vlastný spôsob neporušujúc zákon právneho štátu. (Komunistiská lúza tiež obratom vzala oprate po ´89 roku do vlastných rúk, neporušujúc megazlodejinou cestou s.r.o., a.s., účinné zákony).

Ak máš istotu, kde sa zlodej skrýva, tiesňovou linkou nahlás páchanie zločinu na konkrétnej adrese, že máš subjektívny dojem sluchovým, hmatovým, vibračným vnemom, u.s.w.. Prifičia fízli na tvár miesta aj s obrnenými helikoptérami. Za tvoj subjektívny odhad ťa nemôžu potrestať lebo každý občan má právo nahlásiť zločin ak bol v osobnom presvedčení o....