Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Na koho se obrátit? Komu se zodpovídají Intergram a OSA?

Dobrý den, na koho se obrátit v případě "stížnosti" na Intergram - Nezávislá společnost výkonných umělců popřípadě OSA a však u osy takový problém není. Komu se tyto organizace zodpovídají?. Kdo může ovlivnit jejich "politku"? Kdo proti nim může zasáhnout? Kdo jím dal pravomoci jakou mají? Děkuji mnohokrát za vaši odpověď.

tieto spolky sa v prvom rade zaoberajú ochranou autorských práv tých,ktorých zastupujú,takže v podstate všetko,čo robia nad rámec ochrany autorských práv svojich členov je nejakým spôsobom právne napadnutelné,právne napadnutelný je aj samotný výkon ochrany autorských práv,pokial ho robia spôsobom,ktorý nezodpovedá platným predpisom a platnému zákonu o ochrane autorských práv v danej krajine,podnet na súd môžeš dať aj Ty....