Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno 2x vybraná dobírka(pošta chce dobírkovou částku zpět?)

Zdravím vás, poprosím vás o radu.
Jsem na poště něco posílal na dobírku, asi 4měs zpátky, a dneska mi volali že mi to vyplatily 2x, že prý jsem ty peníze vyzvedl a pak jsem to reklamoval -> jak ?...že prej chtěj ty peníze zpátky. Co s tím.
-když mi volali ohledně reklamace, tak jsem jim řekl, že jsem peníze už pravděpodobně vybíral, bylo mi řečeno že ne, že si je mám vyzvednout.
Nemá to zaplatit ten co tu chybu udělal ?

Ne,rozhodně je lepší je nevracet,chvilku se radovat z bezpracného zisku a pak čekat,že třeba i za několik let přijde obsílka od soudu nebo exekučního úřadu navýšená o několik tisíc korun.Dělají to nemocnice pro nezaplacení třeba jen 30 korun,proč by to nemohla udělat i pošta?Důkazy o dvojím převzetí asi má.