Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ochrana osobnich udaju

Dobrý večer,

ctěl bych roznést po sídlišti letáček s anketou o založení dětské skupiny. S tím, že kdo by měl zájem, by odpověděl na jednoduchou anketu pomoci emailu.

Má otázka zpočívá v tom, zda je možné uchovat tyto emailové adresy pro pozdější kontaktování těchto osob. Samozřejmě na letáčku by bylo upozornění na uchování adres pro pozdější kontaktování.

Pokud máte někdo zkušenosti se založením dětských skupin, i toto info uvítám.

Mockrát děkuji za reakce.

Jestli chcete obdržet alespoň pár odpovědí na svou anketu,
měl byste odesilatele naopak ujistit o tom, že jejich e-maily
po zpracvání ankety okamžitě zlikvidujete, že je v žádném
případě nepoužijete k zasílání jakýchkoliv nevyžádaných zpráv,
a že je neposkytnete třetím stranám.

Chcete-li e-maily uchovat pro pozdější komunikaci,
měl byste respondenty poučit o tom, pro jaký účel
a na jak dlouhou dobu hodláte e-maily uchovat
a vyžádat si k tomu jejich souhlas.

V době, kdy každého otravuje spam, bych to považovala
za rozumnější přístup. Pokud by něco z výše uvedeného
u Vaší ankety chybělo, neodpověděla bych Vám na ni …