Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem problem s vyplatnici

Dobrý den, chci se zeptat, našel jsem brigádu na DPČ do výdělku 4250,- hrubého, ale dnes jsem dostal vyplatnici za říjen (začal jsem 10. října a výplatu za tento měsíc jsem měl dostat následující mesic, tedy 25. Listopadu, výplatní den je dle smlouvy 25smla mzda na ni je vyšší jak 4250,- proto se chci zeptat jestli budu vyřazen z ÚP zítra ji mám donést. Předem děkuji

už jsi vyřazenej - ani tam nemusíš chodit.Tohle si musíš hlídat, tu částku si neměl překročit.

Měl si to dát účetní důrazně najevo, protože kolikrát jím to je jedno a tenhle limit neřeší, pokud se s nima nedomluvíš a prostě ti nechají vydělat a ÚP pak nemá povinnost ti dát vědět že tě vyřadili.

Teď už ti zbývá zajít na ten ÚP, ukázat tu výplatnici, doufat v benevolenci pracovnice.

Postup bude takový že tě vyřadí a registruje tě zas až za půl rok.V tohmle ty jejich vyhlášky hovoří za vše a jasně, mě tohle tenkrát udělali taky.Vyrazila mě hned jak jsem jí dal výplatnici kde jsem měl mít 4250,- a bylo tam 10000,- než jsem stačil říct proč a snažil se to s ní řešit, odsekla mě a vyřadila z Evidence a poslala na socku.Díky bohu že jsem neměl nárok na podporu v nezaměstnanosti protože bych jí musel částečně vracet.

Uchazeč o zaměstnání, který vykonává nekolidující zaměstnání, je povinen
každý měsíc dokládat potvrzení zaměstnavatele o dosaženém příjmu.
Většinou se to řeší předložením výplatní pásky (zaměstnavatel by musel
stejnou částku uvést i v samostatném potvrzení).