Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vymazání obsahu webové stránky

Dobrý den, rád bych se zeptal, jestli v teoretické situaci, kdy by mi jeden 'kamarád' podnikatel slíbil podíl za vytvoření pár návrhů na pc a webových stránek a potom se mě pokusil podvést a já mu smazal obsah stránek, na které mám stále přístup, abych to z něj dostal, zdali bych se dopustil postihnutelného zločinu. Situace je samozřejmě čistě teoretická. Děkuji za odpoveď

• Tady jde spis o moralni zalezitost, jak o pravni.
• Pri takovych vecech se podepisuji smlouvy, coz znamena, ze jeden z vas nebo oba jste podepsaly smlouvy se zakaznikem nebo zakaznickou spolecnosti, kdo prevzal financni podil banka ty on?

Jestli jde o nakou stranku na cerno, tak muzes zamacknou slzu a na kamarada "PODNIKATELA" (coz dle mého nazoru toto nenapise dospely clovek) a bez takové osoby se spise obejit.

Navic, takové veci jsou tezko prokazatelné a u sepisovani protokolu policii nebo advokatem, jde spise o "slovo proti slovu", kde soudni rozhodnuti muze a bude az za nekolik let, kde zisk nepokryje ani soudni rizeni.