Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem pronájem pozemku

Dobrý den, mám tento problém. Mám na pronajatém pozemku,který užívám již 17 let zahrádku. Nyní původní majitelka tento pozemek prodala jiné osobě. Celé ty roky jsem platila za pronájem 2 kč za m2.To je 800 kč ročně. Nová majitelka nám dala novou smlouvu kde naměřila 5130 m2 a nájem navýšila na 10 kč za m2, což je tedy 5130 kč ročně. Źádné podmínky se tam nezměnily, není tam voda, elektrika, příjezdová cesta, tedy nic co by zvýšilo komfort těchto pozemků. Je nás tam celkem 6 zahrádkářů. Nelíbí se mi že chce na nás parazitovat. Smlouvu jsem měla podepsat do konce roku 2014. Zatím jsem ji nepodepsala.Původní majitelka nám pozemky k prodeji nenabídla. Ŕekla ze by s tím bylo moc práce a že nám nová majitelka pronajme pozemky za stávajících podmínek. Což se nestalo. Mohu se nějak bránit? Děkuji za odpověď.

17 let jsem měla 400 m2 a najednou se pozemek nafouknul na 5130m2

A spočítat si sama přibližně plochu obdélníku nebo podobného jednoduchého tvaru je na Vás asi moc,co?

budu to muset nějak preměřit. A to stojí nějaké peníze.

To jistě,budete potřebovat přinejmenším TOTO.Levněji to už moc nepůjde.