Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem súdny spor

Dobrý deň, viem,že táto otázka, sem priamo nepatrí, ale potrebujem súrne poradiť. Onedlho budem zrejme v súdnom spore so zamestnávateľom,,ukončil som pracovný pomer a hľadám si novú prácu. Viete mi prosím poradiť, či súdny spor bude prekážkou môjho prijatia do iného zamestnania? Pretože stále váham,či do toho ísť,alebo nie.vopred veľmi pekne ďakujem

Podstatné je, čeho se ten spor týká.
Překážkou by to být nemělo, pokud byl předchozí pracovní poměr řádně ukončený. Spíš bych se tím ale nechlubil; řekl bych, že mnoho zaměstnavatelů nebude chtít přijmout někoho, kdo se s předchozím zaměstnavatelem soudí. Spíš vezmou někoho, kdo bude držet hubu a krok.