Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Co je to za auto? Nehledá ho někdo?

V ulici, kde bydlím, stojí osobní auto. Už asi dva měsíce. Celkem tam nevadí, nestojí nikde, kde by to bylo zakázáno, technickou prohlídku má platnou a je to v lokalitě, kde obvykle není nouze o místo k zaparkování. Ale má RZ z jiného kraje a není obvyklé, aby auta tady tak dlouho parkovala a nikdo se o ně nestaral. Koukal jsem se na stránky ČKP, pojištěné je, údajně lze podle RZ zjistit i majitele, to se mi nepodařilo, ale až tak dalece mne to nezajímá. Jen mne napadlo, jestli si to auto někdo "nevypůjčil", tady ho neodložil a jestli ho majitel neshání.
Tak se chci zeptat, jestli neexistuje nějaká webová stránka, kde by byly zveřejňované RZ pohřešovaných aut, že bych se tam kouknul.

Poslední zpráva:
V naší ulici se objevily přenosné značky "Zákaz zastavení" že se mělo k určitému datu dít čištění ulice. Byl jsem zvědavý, co se s tím autem bude dít. A ten den se auto přesunulo za roh. Tak se asi k němu přece jen někdo hlásí.