Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Špatný kó banky

Dobrý den odeslal jsem dobírkou (balík do ruky) zásilku dobírka byla na účet ale napsal jsem tam špatný kód banky konkrétně kód banky k M-bank kde je potřeba předčíslí kam sa taková platby vrátí děkuji

Nevrátí se nikam. Jestli dobírka nepůjde převést na účet (účet nebude v té mBank existovat), tak bude evidována poštou a bude potřeba udělat reklamaci, kam se uvede správný kód banky. Následně dle reklamace se platba převede správně.
Jestli ten účet v mBank existovat bude, tak se na něj platba převede a bude potřeba to řešit s mBank (= pošta udělala co měla, prachy převedla dle dobírkové složenky), vyzvat majitele toho účtu, aby vydal to, co mu nepatří.