Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem autonehoda

Dobrý den.
Prosil bych o radu, jak postupovat při nehodě, když se viník začne cukat a řekne, že to vyřešíte později a následně řekne, že sem to zavinil já a né on. Jak následně postupovat, aby byl potrestán on jako viník. Policie se nevolala a nic se na místě nesepisovalo, protože řidič měl evidentně naspěch a vymlouval se na kde co. Takže se doplatil na svou blbost.
Děkuji za případné rady.

Zkus navštívit vedení té firmy,třeba se jim jejich zaměstnanec ani nepochlubil.Třeba Tě vyhodí,ale aspoň uvidíš,jakou máš šanci něco vyjednat,protože velká firma bude mít i schopného právníka.Prostě tam vpadni a řekni,že on slíbil to vyřešit a teď se k tomu nemá.Ovšem pokud neuznají jeho vinu a nenavrhnou nějaké řešení,tak od pojišťovny nic nečekej.