Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Předčasné ukončení smlouvy u O2 kvůli téměř nefunkční službě. Mají právo na uhrazení sankce?

Dobrý den,
potřeboval bych poradit s jedním problémem. Tchán si zřídil doma ADSL internet od O2, který již od počátku fungoval špatně - rychlost daleko menší než minimum, které udávají na webu, vypadával a byl nestabilní. Neuplynul ani první měsíc a jel modem vrátit a odstoupit od smlouvy. Bohužel ty šmejdi se teď ozvali dopisem, že chtějí zaplatit nějaké sankce za předčasné odstoupení od smlouvy. Mají na to vůbec právo, když služba byla nefunkční a oni tedy porušili smlouvu? Je něco, čím by se dalo argumentovat (nějaký paragraf, zákon)?

Předem moc díky

Hezký den,

na celou záležitost se pro vás ráda podívám, kontaktujte mne prostřednictvím formuláře zde: guru, uveďte mi, prosím, podrobnosti a číslo tchánovy přípojky.

S pozdravem

Renáta Drastichová
Guru pro Social Media, O2 Czech Republic, a. s.

Mne je velmi sympaticka snaha O2 ako sleduju toto forum a reaguju v priebehu par dni a minimalne tu to vyzera, ze maju snahu riesit akykolvek problem.
To nas Telekom tam sa neviem dovolat ani na infolinku pre firemnych zakaznikov, musim volat pre nefiremnych.