Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ve škole mi ubližují - jak se bránit?

Chtěl chych se zeptat, jestli se můžu bránit proti tomuhle:
Byla hodina ve škole, někdo ze spolužáku hodil kapesník ke koši, ale jak to tak býva všiml jsi toho učitel, zeptal se" Kdo to hodil?" samozřejmě se nikdo nepřiznal tak řekl učitel zvednito "(Jméno)" Já odpověďel "proč" Učitel na to: "Zvedni tu svojí velkou tlustou prdel ze židle a běž to zvednou!" Mě tento výrok učitele urazil, dále mě urážel že jsem ten nejhorší žák který na škole vůbec mohl být(za děvět let ve škole mám 5poznámek typu: "hrál o prestavce na klavír nebo háže výčkama..-.-"
Dále spochybňovala moje znalosti v daném předmětu i když sem vše věděl když se jí dal najevo, že to vím odpovědělami na to "Já se tě na nic neptám"+ že jsem nevyhovaný (To naráží na moje rodiče)... Vše se stalo v jednu hodinu.

Jak se mám proti tomuhle bránit?:(

Změna předmětu, původně: Keyjay (karel)

"Tatí. Učitel mne zesměšnuje před spolužáky, dává mi nesmyslné otázky a chce mne nechat propadnout."
Tatínek vzal syna a šli do školy za učitelem.
"Já že vašeho syna zesměšnuji a dávám mu nesmyslné otázky? Tak vám něco předvedu."
Obrátil se na synka: "Tak kolik je tři krát čtyři?"
"Vidíš tatí. Už zase začíná."