Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak nalézt informace o ztracené matce

Dobrý den,
Chtěl bych Vás poprosit o pomoc, moje přítelkyně už dlouhou dobu o matce nic neví a potřebovala by alespoň vědět jestli žije a jestli je vpořádku. Vidět jí po tom všem nechce, ale jestli se máme obrátit na matriku, nebo jiný správní orgán.
Děkuji za odpověď.
Milan Černý

Hledat v katastru dle osoby lze jen dálkovým přístupem, který není zdarma a je třeba registraci.
Najít někoho přes vyhledávače občas jde, ale jestli se její máma jmenuje (dejme tomu) Eva Novotná, tak smolík. Naopak, nese-li jméno Božetěcha Bumbrnáčková, tak to bude snažší :-)