Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem výpověď dohodou pod nátlakem

Dobrý den,pracuji jako učitelka v ZŠ, smlouvu mám na dobu určitou do 30. 6.

Paní ředitelka nedávno prohrála soud s bývalým zaměstnancem, kterého neoprávněně vyhodila a soud rozhodl, že paní ředitelka musí zpětně doplatit 3 roky výplat...

Protože teĎ paní ředitelka shání peníze, kde se dá, vybrala si mě za oběť a činí na mě již několik týdnů psychický nátlak a aplikuje na mě bossing (hlasité řvaní urážek před dětmi, vymýšlení si nesmyslných úkolů, které jsou jejími povinnostmi a nepřinášejí užitek škole, dětem, nikomu,soustavná kritika jskékoliv práce, vytýkání neexistujících nedostatků, nepřátelská, útočná komunikace, jakmile se snažím něco vysvětlit, okamžitě odpoví, že to nechce slyšet a nebude to poslouchat). To vše činí jen účelově, abych dala ve škole výpověď. Ostatně výpovědi navrhuje i dalším zaměstnancům.

Dnes jsem dostala nabídku pracovat na jiné škole a uvažuji o odchodu, ale nevím zda:
1)mám dát výpověď dohodou bez udání důvodu
2)mám dát výpověď dohodou s udáním důvodu - bossing
3)ředitelka je zlomyslná, může mi dělat problémy s výpovědní lhůtou? (na novém pracovním místě chtějí nástup ihned).

Děkuji za odpověď.

Určitě víš, že by tě chtěli zaměstnat? Co když se tvá paní ředitelka domluvila s ředitelkou tamté školy, aby ti jako nabídli místo a ona se tě zbavila, ty odejdeš dohodou a tam ti řeknou, že se situace změnila a zaměstnat tě nemohou? Něco takového jsem zažil a to jsme tehdy nebyli s mým zaměstnavatelem ve při, akorát se potřeboval zbavit několika duší, tak mi to "místo" sám doporučil a když jsem tam přišel vyřídit vstupní formality, tak jsem se jen podivil:x:
Chtip: Co takhle odbory?
:-D