Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem prevod zamestnancu

Dobrý den, chtěl bych se zeptat na pár informací ohledně výpovědi. Ve firmě kde pracuji jsem na pozici vedoucí směny. Firma kde pracuji končí a bude ji přebírat další firma. Převod se má uskutečnit k 1.7.2015, otázkou je co se stane když firmě která nás přebírá nepodepíšu smlouvu. Protože mám smlouvu s nynějším zaměstnavatelem na dobu neurčitou, a ne s novým zaměstnavatelem zatím. Popravdě potřeboval bych odejít s odstupným a po 11ti letech si hledat nové zaměstnání.V příloze zasílám informace o převodu. Děkuji
[llfuRY94jr.jpg]

Bod d) hovoří jasně.Gratuluji, pani vedoucí směny. když nás přebírala jiná firma spousty lidí najednou z parťáků byli leadeři, teamleadeři, groupleadeři nějaký ten vizor(i super) se tam našel a vedoucí byli najednou manageři výroby a bůh ví čeho ještě.

...a teď si vyberte co by jste měla být podle now how vy :)