Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Přítel troubí, půjdu před komisi?

prosím vás chtěla jsem se zeptat jeden soused v domě mě napsal anonym ohledně loučení se přítelem ten mě navštěvuje dva krát až tři krát do týdne a občas na mě zatroubí autem je to mimo noční klid (někdy v 7.OO hod. ráno, ale to je málokdy) jinak přes den do 19.00 hodiny. Soused je vulgární a nevím co mu na tomto vadí. Může tady ze strany souseda dojít k tomu že já budu řešena na přestupkové komisy.Myslím si že jedno zatroubení nemůže vadit.
Děkuji vám moc za odpověď.
Změna předmětu, původně: Dobrý den, (karel)

existuje jeden vynález který zná lidstvo už cca tisíce let , řiká se mu cihla , nebo kámen , myslím že to je dostatečný argument proti troubení , za každé zatroubení jeden pozdrav . On má klakson ty máš cihly :), kdo je víc. Přeju hodně zdaru .