Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Odvolání sňatku

Dobrý den, chtěl jsem se zeptat že dnes si sestřenice vzala nějakého daného muže a také dnes jsme o něm zjistili nějaké nekalosti apod. Dá se sňatek nějak zrušit do nějaké doby aby nebyla tahanice po soudech ?

nárok na odstúpenie od kúpnej zmluvy bez udania dôvodu pri objednaní cez internet je možná len pri nákupe tovaru,na "získanie" manžela/manželky cez internet sa to nevzťahuje :-):-):-),ale mohlo by sa to odhlasovať a zakotviť do zákona cez ludové referendum,vyriešilo by to mnohým luďom mnohé problémy..:-)

Kovboj se rozhodne oženit, přijede do města a po krátkých námluvách se koná svatební obřad. Po obřadu posadí svou novomanželku na svého koně a jedou spolu vstříc prérii. Když kůň pod jejich tíhou klopýtne, kovboj přitáhne otěže a praví:"Tak to bylo poprvé!". Jedou a odpoledne unavený kůň opět klopýtne. Kovboj mu opět přitáhne otěže a praví "Tak to bylo podruhé". K večeru už kůň umdlévá únavou a opět klopýtne. Kovboj řekne: "Tak to bylo potřetí, seskočí ze sedla, sundá manželku a koně zastřelí. Novomanželka dostane hysterický záchvat. "Cos to udělal? Jak se teď odsud dostaneme?" Kovboj se na ní podívá a praví: "Tak to bylo poprvé..."

Ten papír má i svoje výhody. Třeba právo na informace o partnerovi ve špitále (pokud nejsou manželé, tak nemocnice o stavu nemocného podá informace jen příbuzným), nebo daňové úlevy na nepracující manželku, třeba na rodičovské dovolené. Dále to kryje případný rozchod dvojice, kdy by se jeden mohl snažit druhýho odrbat na majetku, kterej za dobu manželství nashromáždili.