Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Odvolání sňatku

Dobrý den, chtěl jsem se zeptat že dnes si sestřenice vzala nějakého daného muže a také dnes jsme o něm zjistili nějaké nekalosti apod. Dá se sňatek nějak zrušit do nějaké doby aby nebyla tahanice po soudech ?

nárok na odstúpenie od kúpnej zmluvy bez udania dôvodu pri objednaní cez internet je možná len pri nákupe tovaru,na "získanie" manžela/manželky cez internet sa to nevzťahuje :-):-):-),ale mohlo by sa to odhlasovať a zakotviť do zákona cez ludové referendum,vyriešilo by to mnohým luďom mnohé problémy..:-)

Kovboj se rozhodne oženit, přijede do města a po krátkých námluvách se koná svatební obřad. Po obřadu posadí svou novomanželku na svého koně a jedou spolu vstříc prérii. Když kůň pod jejich tíhou klopýtne, kovboj přitáhne otěže a praví:"Tak to bylo poprvé!". Jedou a odpoledne unavený kůň opět klopýtne. Kovboj mu opět přitáhne otěže a praví "Tak to bylo podruhé". K večeru už kůň umdlévá únavou a opět klopýtne. Kovboj řekne: "Tak to bylo potřetí, seskočí ze sedla, sundá manželku a koně zastřelí. Novomanželka dostane hysterický záchvat. "Cos to udělal? Jak se teď odsud dostaneme?" Kovboj se na ní podívá a praví: "Tak to bylo poprvé..."