Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Prodej a odhlášení/přihlášení vozu - plné moci

Dobrý den , mám takový dotaz ....

Může kupující přihlásit auto s dvěma plnými mocmi , at to s majitel } provozovatel a druhou provozovatel } kupující ?

Jde mi o to , že původně sem měl jet já s kupujícím přihlásit auto...nejsem vlastník , takže mám od vlastníka plnou moc k prodeji a odhlášení....jenže nebudu mít čas jít na magistrát , a budu potřebovat aby si to kupující přihlásil sám , tak sem měl mu v plánu dát tu plnou moc od vlastníka , která opravnuje mě k prodeji apod. , a jelikož tam s ním nepujdu , chtěl sem mu dát ještě plnou moc , ve které ho já zmocnuji k odhlášení a přihlášení na sebe . tímto vznáším dotaz , zda-li to na magistrátu přijmou a bude moci si auto přihlásit na sebe . Děkuji.

V řízení může mít účastník současně pouze jednoho zmocněnce. Zmocněnec však může udělit plnou moc jiné osobě, aby místo něj za účastníka jednala (tzv. substituční plná moc). Možnost udělení substituční plné moci musí být výslovně uvedena v původní plné moci, kterou vystavil účastník zmocněnci.

Zdroj