Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zveřejnění údajů - Jméno, Číslo účtu, Telefon, Email - a veřejné označení tohoto člověka za podvodní

Dobrý den,

připravujeme stránku, kde budou lidé moci zveřejnit:

- Jméno,
- Email,
- Číslo účtu,
- Telefon

prodejce který je okradl na například na bazoš.cz

Zajímá mě jestli je tato služba legální, jestli lze zveřejnit něčí údaje a označit ho za podvodníka?

Dále jestli pokud to legální je, a někdo ze "zveřejněných" nám napíše, že máme jeho údaje smazat, musíme to udělat?

Předem všem děkuji za rady.

to niesu len české zákony,to máš platné v celom civilizovanom svete,v EU existuje listina práv a slobôd,ktorú podpísali všetky krajiny pri vstupe do EU a ktorú podpísali aj ostatné krajiny,ktoré ešte členstvo neprijali/Švajčiarsko,Luxembursko,Andorra a spol/,ktorá zakotvuje v krajinách ústavnú ochranu osobných údajov pred ich neoprávneným zneužitím,predpisuje,ako a kto môže a nesmie nakldať s osobnými údajmi,podla ktorých je možné jednoznačne identifikovať jednotlivca......