Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Stání v zákazu zastavení

Dobrý den,
rád by jsem vás poprosil o radu ohledně zastavení v zákazu zastavení.Bydlím na velice rušné ulici kde je zákaz zastavení s výjimkou 15 min pro zásobování.
Potřeboval jsem si něco odvést tudíž jsem zastavil před domem zapnul jsem výstražné světla a odešel jsem ke dveřím cca 10 sekund.Než jsem se vrátil odřel mi auto řidič. Proběhlo šetření policie kde byl jako viník označen pán nicméně mi bylo zděleno ,že dostanu pokutu pro zákaz zastavení. Tímto by jsem vás chtěl poprosit zda není nějaká výjimka pro lidi kteří na takovém místě bydlí nebo zda ta pokuta je oprávněná. Mockrát děkuji za informace s pozdravem Petr Schenk

Údajně když řidič (hlavně s pražskou RZ) zapne blikačky, tak se jeho auto stane neviditelným a může stát i tam kde je to zakázané. Tak ten co ti to auto odřel může namítat že ho neviděl.
:-D:-D:-D:beer:
BTW: Buď rád, že to vyšetřili ti co pomáhají a chrání a asi nebudeš mít problém s pojišťovnou, zaplacení opravy půjde z povinného pojištění viníka. U dnešních aut ty opravy lezou pěkně do peněz. Nedávno mi do auta na parkovišti nacouval dodávkou nějaký fitipaldi, vina jednoznačně na jeho straně, oprava přišla bratru (i sestře) na patnáct tisíc stříbrných českých, mne to stálo akorát pobíhání kolem opravy v servisu. Kdyby se mi to stalo, když jsem ještě jezdil
[img.obrazky.cz]
tak bych přeleštil nárazník hadrem na podlahu a dál bych to neřešil.