Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Topení koťat

Dobrý den.

Potřeboval bych prosím vás poradit. Kolegyně moji maminky má kočku. Jejich kočka pravidelně vrhá koťata, jenže manžel té kolegyně je vždycky utopí (výjimečně si jedno nechají). A co hůř, ukazuje to svým 2 synům. Vykastrovat ji nechtějí, protože by jim potom přestala lovit myši.

Nemohu už dál být potichu, protože mi to připadne hrozné a navíc mám kočky velice rád, i když žádnou mít nemůžu. Podle mého názoru není malé dítě o nic víc, než koťátko. Malé dítě by ale nikdo neutopil. A pokud ano, tak by šel k soudu. Ale přece kočka je taky živý tvor, nejsou o nic míň než člověk.

Proto se chci zeptat, jestli na ně můžu podat žalobu, i když nemám žádný hmatatelný důkaz. A pochybuji, že ho seženu. Ale určitě je to pravda, protože asi těžko by někdo vykládal, že topí koťata a myslel to ze srandy.

Předem děkuji za odpověď.

ko´tata bych prvně nabídnul na internetu třeba, klidně bych přihodil kapsičku se žrádlem, pokud odorstou ač nerad ale hodil bych ten problem na nejbližší útulek, krabic je všude mraky.

Jestli teda nechceš dotyčnýmu dělat problémy sám se angažuj nebo o tom tady nepiš a buď rád že nemáš jeho starosti.