Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vrácení nesprávně dodaného zboží z e-shopu

Dobrý den,
Pres e-shop jsme si objednali sedačku do obyvaku s uloženým prostorem. Sedačku nám přivezli, ale jelikož jsme neměli ještě hotovou rekonstrukci obyvaku,tak jsme ji 2 měsíce nevybalili. Po 2 měsících jsme po vybavení zjistili, ze sedačka nemá úložný prostor. Na dotaz reklamace nám bylo sdeleno, ze jsme po převzetí na kontrolu meli 3 dny. Nyní není reklamace platná. Maji pravo zamitnout reklamaci?
Díky

Děkuji za odpověď. Úložný prostor mít mel a o tuto funkci byla dražší než bez úložného prostoru. Zaplatili jsme sedačku s uloženým prostorem - výsuvné suple, ale dodali bez. Jen pevný rám.