Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Do kolkej mozu byt vonku neplnolety

Dobry den, rad by som sa spytal ako je to s tym, ze do kolkej mozu byt vonku neplnolety. Pocul som, ze ked nemam 18 tak mozem byt len do 22 00 a zase niekde inde som pocul ze to nie je pravda. Existuje aj pre to nejaky zakon? A ako to je vlastne? Rad by som tiez vedel ci to iste plati aj v Cesku ako na Slovensku. Dakujem moc za odpoved.

Nevíte, v kterém přesně období to mělo platit? Neměl byste prosím nějaký odkaz?

Pokud vím, nebyl problém s návštěvou tanečních, prodloužené, plesu, koncertu, kina či divadla.
Většina představení končívala kolem 22. hodiny, prodloužené kolem 24. hodiny, plesy kolem 02.00.
Nevím, že by někdo měl při návratu nějaký problém…
___________________

K původnímu dotazu:

V ČR to podle mne to závisí jen na dohodě s rodiči.
Situaci na Slovensku neznám.

Mám dojem, že svého času se o něčem podobném psalo. Ale nevím, jak to pak dopadlo (nějaký pátek jsem plnoletý a nežiji na Slovensku, tak jsem tomu nevěnoval pozornost). Asi by to měli vědět vaši cajti nebo pracovníci nějakého ouřadu o se má starat o mládež.