Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Do kolkej mozu byt vonku neplnolety

Dobry den, rad by som sa spytal ako je to s tym, ze do kolkej mozu byt vonku neplnolety. Pocul som, ze ked nemam 18 tak mozem byt len do 22 00 a zase niekde inde som pocul ze to nie je pravda. Existuje aj pre to nejaky zakon? A ako to je vlastne? Rad by som tiez vedel ci to iste plati aj v Cesku ako na Slovensku. Dakujem moc za odpoved.

Mám dojem, že svého času se o něčem podobném psalo. Ale nevím, jak to pak dopadlo (nějaký pátek jsem plnoletý a nežiji na Slovensku, tak jsem tomu nevěnoval pozornost). Asi by to měli vědět vaši cajti nebo pracovníci nějakého ouřadu o se má starat o mládež.