Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Souhlas se zasíláním obchodních sdělení

Dobrý den,

řeč je o emailingu neboli e-mail marketingu. Pokud chci databázi e-mailů koupit, tak nemám souhlas se zasíláním obchodních sdělení na zakoupené adresy. Šlo by to obejít tím, že na všechny zakoupené adresy nejdříve zašlu e-mail, ve kterém se zeptám na souhlas a uživatel buď potvrdí nebo se z databáze odhlásí. Je to reálné?

Díky za odpovědi.

Pochybuji, že kdokoliv z té databáze dal prodejci
souhlas k prodeji svých údajů "třetím osobám".

Obejít to nejde, ať použijete jakýkoliv název, pořád půjde o spam…

Navíc nedoporučuji přesouvat aktivitu na příjemce Vašeho spamu.
Pokud už byste "dotaz" zaslal, měl byste naopak nastavit automatické
odstranění z databáze v případě, že do např. 4 hodin od odeslání
neobdržíte výslovný souhlas se zasíláním spamu.