Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nahrávka jako soudní důkaz

Zdravím, chtěl bych se zeptat, zda je možné u soudu prokázat nahrávku - záznam zvuku jako důkaz.
Jde o tohle, asi 2 lidé mě skrz telefon vydírají, skrze jednu společnost, že dlužím peníze (idkyž žádné peníze nedlužím) a že je musím uhradit, do telefonu mi vyhrožují, že na mě pošlou lidi a zařídí to tak, abych nebyl. Mám i nahrávku, lze tohle případně použít někde u policie, popř. když na to dojde u soudu, jako důkaz vydírání či vyhrožování? A mohl by z toho něco ten pachatel mít, když mi takhle vyhrožuje a vydírá?
Děkuji za odpověď :)

Vím o koho jde, bývalý "šéf" jedné společnosti, kde jsem dělal. Opravdu nic nedlužím, jde o to, že mi přišli peníze za jiného klienta, ale tomu jsem je hned po pár dnech odeslal a také ho znám, peníze mu došly. Prý ale dlužím další, které mi nedošly a ani jsem je v životě neviděl a jeho to nezajímá. Číslo mám na smlouvu. A moji adresu taky znají..

Tak mu odpověz,že bys to taky rád vyřešil,ať tedy dodají výpisy z účtu o odeslání peněz,ty dodáš svůj výpis z daného období a půjdete společně na policii to vyřešit.Pokud nemá nic,přestane otravovat.Když zavolá znovu,řekni,že stále čekáš na ty jeho výpisy a důkazy.

Díky moc kluci:) do pátku to mám prý vyřešit, nebo pošle ty lidi.. Kontaktoval jsem toho, komu údajně "dlužím" peníze, znám ho tak trochu. Zkusím se s ním domluvit, do měsíce bych nějakou část mít mohl, tak snad na to přistoupí. Díky moc :)