Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Mechanické poškození vs reklamace

Ahoj, měl jsem telefon na reklamaci s prasklým krycím sklem Gorilla Glass (displej je v pořádku, jedná se o SGS4, prasklý je vedle sluchátka / přední kamery).
Reklamoval jsem s tím, že mi na telefonu nefunguje LTE a že se mi sem tam nespojují hovory, přišlo mi to zpět s tím, že je mechanicky poškozen a stav se neslučuje se zárukou. Můžou toto udělat? Prasklé krycí sklo displeje přeci nemá žádný efekt na funkci LTE a hovorů. Díky.

Oni nejsou úplně blbí,proč to sklo prasklo ? Při čištění asi ne. Pádem na zem ? Asi jo. Co se tedy divíš ? Co očekáváš ? Nějaké testy pravděpodobnosti ? To se nedoplatíš,pádem se mohla zlomit základní deska telefonu,třeba.