Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Fond oprav

Dobry den, chcel by som sa informovat ci je mozne pouzit peniaze z fondu oprav na vymenu okien v pivniciach ktore su v osobnom vlastnictve. Dakujem za odpovede

Ano je mozne so suhlasom majitelov bytov. Riesili sme rovnaky problem v baraku a rozhodovali sa medzi vymenou okien na chodbach a v pivniciach. Spravca musel akceptovat rozhodnutie vlastnikov bytov.
Treba si uvedomit, ze je to len spravca, rozhodovaciu schopnost maju vlastnici bytov.
Pokial nie spokojny so spravcom nie je problem ho vymenit, poznam mensie bytovky, ktore sa spravuju svojpomocne bez externych spravcocvskych spolocnosti, ale problemy su skoro vsade rovnake.
Ludska blbost je nekonecna.