Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nacistická uniforma

Dobrý den.

Myslím si že tento dotaz patří do této sekce tak se ptám zde.

Vím že se dá koupit replika nacistické uniformy důstojníků např. Waffen-SS, ale nejsem si jistý zda by jí člověk mohl nosit na veřejnosti. Myslím jako bez Svastiky a výložek. prostě čistě jen sako.

Né že by jsem byl nacista nebo bych si jí chtěl koupit. Jen jsem nad tím přemýšlel a zajímalo mě to. Na google jsem nic nenašel tak jsem se obrátil sem. :)

Předem díky za odpověď. :)

Mna by zaujimalo kto na ulici spozna uniformu SS bez svastiky a inych jednoznacnych oznaceni.
Takze podla mna mozes, bez insignii je to len obycajne oblecenie a nikto nemoze nic namietat.
Mna skor zaujima dovod, co ta vedie k tomu nosit na verejnosti uniformu, ale to je uz skor urcene asi do inych poradni;o).

Mna by zaujimalo kto na ulici spozna uniformu SS bez svastiky a inych jednoznacnych oznaceni.

Ja ich vždy na ulici rozoznávam podľa tej čiernej čapice s lebkou a hnátmi.

//
Odstranovat znaky z nemeckej uniformy dava asi rovnaky zmysel ako odstranovat znaky z cepele nemeckej dyky...