Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zásilka na poště - pokuta

Zdravím,
přišel jsem po týdnu práce domů a zjistil jsem, že mám ve schránce výzvu k vyzvednutí zásilky.
Je to od:
Zásilka je zde od 20.8.
Mestského úřadu Kolín
Odbor dopravy

Takže čekám že nejspíš pokuta. Kolínem jsem projížděl před 14cti dny brzo ráno, kdy se ta rychlost moc neřeší no.....
Problém je v tom, že zásilku mohu vyzvednout až její poslední den co bude tady na poště. Protože pracuji od pondělí od 3 hodin od rána do pátku do pozdního večera a celý týden jsem většinou v zahraničí. Akorát teda v pondělí 31.8. budu mít chvilku ráno si to vyzvednout a hned pak zase práce.
Nevíte do kdy bývá splatnost takhle zaslaných pokut? Protože nevím kdy pak zase budu mít všední den volno abych to mohl jít zaplatit.

Kolínem jsem projížděl před 14cti dny brzo ráno, kdy se ta rychlost moc neřeší no.....

Opravdu? Nejdriv to zacal resit urad, pak si t o zacal resit ty a ted to resi banda lidi na poradne. V prubehu si dokonce vyjadril obavu, protoze uz mas podminku. Skoro mam az pocit, ze se ta rychlost resi nezavisle natom, jestli je rano nebo obed :) Mozna, kdyz ji priste budes resit i ty, nebude ji muset resit dalsich x lidi a ve vysledku si usetris nervy...ale to ja jen tak uvazuju nahlas...protoze 68km/hod ti v na teto 5km trase (skrz Kolinem) usetrilo v prumeru kolem minuty a to se vyplati :)