Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zboží zaplaceno ale nedodáno

Zdravim,
v jednom obchodě jsem si už minulý týden v pondělí objednal zboží (vše skladem) a zaplatil jim to na účet. Dodnes mi nic nepřišlo. Prodejce nebere telefony ani neodpovídá na emaily. Jak to mám řešit dále (přes ČOI)? Zatím bych prodejci pohrozil přes email, že pokud zboží nedodá, nebo nevrátí peníze, obrátím se na příslušné orgány - ale jaké?

Mail nebo SMS by mělo přijít, kdyby to poslal. Ale zažil jsem, že ten systém nějak nefungoval... Za zavolání na počtu nic nedáš.
No a dál - na webu má i adresu (jako p. Malý, sídlo v Dejvicích, je to bytový dům), ta prodejna má být v Roztokách. Jestli funguje, nevím.
Kromě telefonu, co je na stránkách (728 654 548) jsem našel ještě další (776012410).
Napsal bych výhružný mail, že jdu (dejme tomu třeba v pondělí) na policii podat oznámení. No a když nebude reakce, tak bych tam fakt šel.
Ten pán ještě provozuje kavárnu.

V obchodních podmnkách maji i tuto větu : Výjimečně se však může stát, že je zboží díky velkému zájmu vyprodáno a dodací lhůta přesáhne 2 týdny.

Odesláním objednávky bylo přistoupeno na obchodní podmínky. Moc s tím nenaděláte a policie také ne. Zákon porušen nebyl. Jen obrovská nesolidnost. Ale ta je už tak přebujelá všude.