Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem podmínky užití webových stránke

Ahoj. Mám web, kde mám možnost registrace a chtěl bych se zeptat, které podmínky a pravidla webu by tam měly byt. Myslím, že by to mělo obsahovat tuto "problematiku", ale nevím moc, jak to sepsat a jestli jsem na něco nezapomněl.
- něco o využívání cookies
- při nahrávání kteréhokoliv souboru se vzdat "práv" a povolit volné šíření (něco ve stylu licence creative commons)
- právo blokovat uživatele, mazat jejich příspěvky (nesmyslné, vulgární,...),
- zákaz kopírování textu, souborů apod. bez odkazu na web/autora
- ochrana osobních údajů
co dál?

- při nahrávání kteréhokoliv souboru se vzdat "práv" a povolit volné šíření (něco ve stylu licence creative commons)--- v reáli je to ťažko dodržatelná podmienka,pokial tam niekto nahrá cudzí súbor,ktorý je chránený autorskými právami,ako chceš zaručiť a kontrolovať a zabezpečiť,že tam niekto nenahrá chránený súbor autorským zákonom a čo s tým chceš spraviť,pokial na Tvojom webe bude takýto súbor medzi povolenými na volné šírenie a zároveň napr.ten čo to tam umiestni,to umiestni pod svojim menom,alebo sa bude vydávať za autora etc.....
- zákaz kopírování textu, souborů apod. bez odkazu na web/autora----rovnaký problém,kopírovanie súboru/textu/videa/obrazu/ich častí samotné a ich zverejnenie bez preukázatelného súhlasu autora,resp. vlastníka autorských práv je už porušenie autorských práv,odkaz na web autora nestačí,musíš mať dokázatelné zvolenie autora/vlastníka autorských práv,že môžeš na svojom webe zverejniť kopie/časti diela/deriváty diela a sprístupňovať ich iným.....

děkuji za komentář :)
k vašemu bodu 1 - toho jsem si vědom, ovšem se jedná pouze na nahrávání fotek a videí, jde o uzavřenou komunitu lidí, které znám osobně a pro to, aby člověk mohl něco přidat na web, musí byt zaregistrovaný - potom tedy znám jeho nick, jméno, příjmení, email, ip a dobu přidání příspěvku... registraci uživatele musí odsouhlasit administrátor (aktivovat mu účet), protože jde o uzavřenou komunitu lidí...
k vašemu bodu 2 - takže nejde do podmínek nějak zadat, že lze bez našeho vědomí kopírovat věci, ovšem s nutnými odkazy?

jinak pomalu na tom pracuji a částečně se také inspiruji ostatními weby... jak budu mět udělané podmínky, napíšu je i sem :)

pokial tým kopírovanním bude myslené diela/obrázky,fotky,videá etc/ výlučne Vaše a Vašej konkrétnej komunity,tak si to vzájomne môžete povoliť,pokial to bude myslené tak,že niektp niekde nájde zaujímavý záber,článok a podobne a skopíruje ho na Váš web,tak tam musí byť k dispozícii už doložitelný súhlas autora/vlastníka autorských práv na to,že sa to objaví skopírované na Vašom webe a bude to k dispozícii iným luďom,v CZ je povolené sťahovanie bez nutnosti mať na to povolenie výlučne len pre osobnú potrebu a takýto stiahnutý súbor už nesmie byť nijakou formou poskytnutý inej osobe,inde,v podstate dnes už na celom svete je aj sťahovanie/nielen kopírovanie a iné používanie/ autorsky chránených záležitostí bez doložitelného súhlasu autora/vlastníka autorských práv protiprávna činnosť....pokial si Vaša komunita na Vašej stránke bude vymieňať vlastné výtvory,do toho Vám nikto nemôže kecať ,tam si Vy medzi sebou určíte podmienky a hotovo,pokial tam ale niekto začne dávať veci z z iného webu,napr. toto zaujímavé som videl tam a tam a skopíruje to a uloží na Váš server,už musí mať na to preukázatelné povolenie od pôvodného autora/vlastníka autorských práv,že môže nejakú ukážku umiestniť na Váš web,tam už nestačí len odkaz na autora,tam už musí byť to povolenie...kopia s odkazom na autora bez nutnosti žiadať nejaké poviolenia je možné použiť len výlučne na akademické/výukové záležitosti...a bude ešte horšie,od budúceho roku bude platiť nový autorský zákon záväzný v celej EU a bude nadradený všetkým miestnym úpravám v členských štátoch,takže z toho vypadne aj možnosť stiahnuť autorsky chránený obsah beztrestne pre osobnú potrebu.....

Nemusí tam být nic, ty věci normální člověk považuje za automatické a považuje sí sdělěné informace a data za veřejné defaultně. Pokud to bud jinak (lepší, soukromnější), tak to tam napsat.

Za mě by mělo cenu se zmínit
ochraně údajů
kopírování
přechod práv při uploadu atd