Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem podmínky užití webových stránke

Ahoj. Mám web, kde mám možnost registrace a chtěl bych se zeptat, které podmínky a pravidla webu by tam měly byt. Myslím, že by to mělo obsahovat tuto "problematiku", ale nevím moc, jak to sepsat a jestli jsem na něco nezapomněl.
- něco o využívání cookies
- při nahrávání kteréhokoliv souboru se vzdat "práv" a povolit volné šíření (něco ve stylu licence creative commons)
- právo blokovat uživatele, mazat jejich příspěvky (nesmyslné, vulgární,...),
- zákaz kopírování textu, souborů apod. bez odkazu na web/autora
- ochrana osobních údajů
co dál?

Nemusí tam být nic, ty věci normální člověk považuje za automatické a považuje sí sdělěné informace a data za veřejné defaultně. Pokud to bud jinak (lepší, soukromnější), tak to tam napsat.

Za mě by mělo cenu se zmínit
ochraně údajů
kopírování
přechod práv při uploadu atd