Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Potvrzení mojí domněnky - lékařské tajemství.

Zdravim,

potřeboval bych tak nějak potvrdit mojí domněnku.

Jedná se o to že jsem policii dal souhlas k nahlédnutí do mojí zdr. dokumentace.

Můžou(musí) poskytovat bez mého svolení údaje o výsledcích léčby třetí straně a vůbec jakýkoliv obsah další - třetí osobě? ...v tomto případě ČSSZ kvůli určení výše nemocenského?

...a vlastně ještě druhý dotaz. Může ČSSZ provádět další šetření, jako jsou okolnosti např. okolnosti nehody, podávat trestní oznámení v případě potřeby, chovat se a vlastnit informace jako má policie nebo st. zástupce a na základě těchto výsledků krátit nebo vůbec nevyplácet nemocenskou?

dík za názor.

Mě jde v principu o to že se tu kšeftuje s mými osobními údaji a nevím jestli oprávněně nebo nebo ne.

To jako že si třeba Česká pojišťovna nebo dokonce Policie ČR dovolí přeprodat nějaké Tvoje soukromé tajné údaje(třeba které koleno Tě bolí víc nebo jestli jsi upadl na hlavu a blbneš) dál,aby si trochu přivydělali??:-?