Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem pracovni pomer na dobu urcitou - uzavreni prodejny

Dobry den,delam vedouci prodejny a mam smlouvu na dobu urcitou,ktera mi plati az do posledniho unora 2016, ale ted 31.10.nase prodejna - cili misto vykonu meho zamestnani-bude zrusena. Je to vetsi firma,takze pobocek je vice, ale ja na jinou jit nechci. Zatim nevim,co mi nabidnou, ale mam napriklad pravo odmitnout, kdyby me chteli prelozit na jinou prodejnu? A co by mi vlastne zamestnavatel mel nabidnout/ na co mam narok? Dekuji za odpovedi

Nn nejsem.... jsem tam uz pres rok...zitra mi bude presneji receno,co se mnou zamysli,ale rada bych byla informovana, aby mi neco jak se rika nenakecali a nepodstrcili k podpisu atd., abych mohla saka rict Na tohle mam pravo pripadne Tohle mi nemuzee prikazat... tak alespon zatim dotaz-podle zakoniku me nemohou preradit na jine misto vykonu prace,pokud nic takoveho nemam ve smlouve a pokud misto vykonu prace mam presnou adresu te prodejny, rikam to dobre?

Přeložení do jiného místa by bylo možné pouze s Vaším souhlasem. Např.
písemným dodatkem k pracovní smlouvě, v němž se změní místo výkonu práce.
Nebudete-li s návrhem zaměstnavatele souhlasit, nemusíte na jeho návrh
přistoupit (není to Vaše povinnost).

Hlavně se nenechte nachytat a nepodepište dohodu o rozvázání
pracovního poměru bez uvedení důvodu skončení zaměstnání.
Pokud pro Vás zaměstnavatel nebude mít práci ve sjednaném místě,
musí Vám dát výpověď (nebo může navrhnout dohodu) s odstupným.

V případě dohody trvejte na uvedení důvodu v písemné
dohodě, nespoléhejte na ústní slib zaměstnavatele.

Pokud podepíšete dohodu bez uvedení důvodu, nebudete
mít nárok na odstupné a navíc se Vám v případě evidence
na ÚP bude po celou krátit podpora v nezaměstnanosti na 45 %.