Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Je potřeba založit společnost ? + v 16-17 letech

Dobrý den,
s kamarádem děláme na hře, kterou by jsme později chtěli dostat na platformu Steam. Ptám se, když jsme dva jestli není potřeba založit nějakou společnost( zde je jedna otázka faq na steam greenlight WA9B ). Navíc mě bude teprve 17 let, kamarádovi v únoru 18 let. Je možné založit společnost, když nejsme plnoletí ? A je vůbec potřeba ji založit ? Aby bylo vše legální atd.
Celé faq o Steam greenlight : http://steamcommunity.com/workshop/about/?l=czech& appid=765#developers

Idealne sro, musite pockat na 18, inak len na povolenie sudu a myslim, ze so suhlasom zakonneho zastupcu.
Mna by skor zaujimalo ako chcete dostat tu hru na Steam a preco si myslis, ze prave vasa hra sa tam bude predavat (ak ju niekedy vobec dokoncite).