Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nájem

Dobrý den,
chtěl bych se zeptat vlastním rodinný dům kde žije můj otec a další paní, která má trvalé bydliště i s otcem.
Paní tam žije cca 3 a půl roku a jak již jsem psal má tam trvalé bydliště.
Na nic nepřispívá vše platí otec platí elektřinu apod...
Dá se říct, že tam je zdarma.
V současné době se s otcem dost často hádají.

Potřebuji se zeptat jak ji mám vystěhovat z baráku, když tam má trvalé bydliště.
A nájemní smlouvu nemá.

Uvažoval jsem napsat nájemní smlouvu teď i když tam bývá cca 3 a půl roku bez smlouvy,
ale nevím zda by ju podepsala.

Prosím můžete mě poradit co mám dělat.

Děkuji moc

Heh... mám něco podobného v mém domě tchýně s dlouholetým "hajzlem" přítelem.

Pokud otec na to má, nejjednodušší je vystěhovat před dveře a ať si jde po svejch. Z hlediska práva nemá nárok na nic. Ne vždy to je ale tak jednoduchý, u nás ani dohoda nebyla možná. Člověk si zvykne že je hodně věcí jeho, tohle koupil, přispíval třeba někdy na domácnost atak... u nás se to vyřešilo prodejem domu:-)

Hodně štěstí každopádně