Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Obvinění z porušení zákona, policistou

Dobrý den, mohl by mít nějaký následek, kdyby osoba nedospělého věku, popíjela kupříkaldu nějaké pití v plechovce které by připomínalo pivo, ale pivo by to nebylo a byla napomenuta úřední osobou ( policistou) za konzumaci alkoholu v nezletilém věku. Morálně by se policista omluvil, ale kdyby ne mělo by to nějaký postih ? Děkuji

Jako že by policistu měli případně zastřelit, že si dovolil napomenout mládežníka a neomluvit se mu, kdyby se ukázalo, že mládežník má v plechovce od piva kofolu? ::)
A za co by se měl omlouvat? Analogicky, neměli by se omlouvat někomu, kdo ze srandy se špuntovkou vlítne do banky a křičí "To je přepadení!"?

Stát se to před léty mně (jako mládežníkovi), kdybych to nahlásil doma, ještě by mi přiložili. Po zásluze.

Neosloví hned spustí, že porušujete zákaz konzumace alkoholu jako mladistvý. ( Po setmění se dá snado přehlednout ) a stát se to může to vím. Ale i když mu vysvětlíte že pijete něco jiného tak se nechce omluvit a je výrazně mrzutý a nepříjemný, a nepřizná chybu.( Což věřte nebo ne, taky se to stát může ).

Na druhou stranu, když policajt zjistí, že někoho buzeroval zbytečně, je minimálně slušnost se za to omluvit a je jedno, jesli je policajt, nebo ne. Oni i policajti jsou můžou být ješitný hovada a je jim zatěžko přiznat omyl, zvláště nezletilýmu (přece se nebude ponižovat před děckem, on je drsnej chlap!).

Jo,běž si na něho hned stěžovat.Ale nezapomeň,že si Tě všichni místní policajti budou pamatovat a pak Tě budou buzerovat a otravovat(samozřejmě v mezích zákona) dalších pár let.A až opravdu něco provedeš,tak Ti to vrátí.Takže přestaň vymýšlet kraviny a jako mladistvý seď po setmění raději doma.

Souhlas, dneska si kazdej kdo ma do prdele diru stezuje na všechno a na všechny a ceka nejen omluvu, ale satisfakci a to nejmene vyhazov toho, na kterého si stezoval . Je to moda a je v tom neuveritelna sila, tahle zkurvena doba tomu jen nahrava.
Vsichni provokuji a pak se muzou pretrhat smíchy , když ona obet vystartuje a bouchnou v nem saze, to se to pak bonzuje, pisou se anonymy..
Temhle zmrdum provokaterskejm, bych nepral nic jiného, nez aby nekdy nekoho potrebovali,aby jim pomohl a kolemjdouci ze strachu o provokaci se na nej vysrali .

No asi tak, když jsem byl mládežník, tak sem se držel od Policajtů co nejdál. Když něco chtěli a byli i nepříjemní, nedovolil jsem si nic, protože sem věděl, že snadno chytnu lepáka a pokud bych o tom kdekoliv řek, dostanu dalšího. :D

Popřemýšlej co tou stížností získáš? Ty budeš muset vysvětlovat, on bude muset vysvětlovat a to se mu nebude líbit. Př.: Příště tě potká a pojedeš na kole, zkontroluje ti výbavu a hned si na tobě vyleje vztek v mezích zákona, po 22:00 hod. budeš hlučnej a zas si na tobě smlsne. Stojí to za to? :-)