Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Záruka orange

Dobrý deň,

prosím Vás chcel by som spýtať ako je to so zárukou v Orange, keď som telefón kúpil z druhej ruky?
stačí iba záručný list?

Ďakujem za odpoveď

pokial si kúpil telefon,ktorý bol pôvodne zobraný ako telefon za euro k paušálu,tak záruku si môže uplatniť len ten,kto je uvedený v zmluve o pripojení,ku ktorému bol telefon poskytnutý za zvýhodnených podmienok,pokial bol telefon kúpený vo volnom predaji,bez nejakej viazanosti na služby,tak záruka platí u toho,kto predloží záručný list/doklad o kúpe,vtedy nikto totožnosť konkrétneho kupca nezisťuje ani nikam nezaznamenáva ....