Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nárok na mateřskou

Dobrý den, dcera pracovala v kuse 13 a půl měsíce . 17.ledna dostala v práci výpověď a od 18.ledna je na úřadu práce kde bude asi až do 15.června. Pak půjde na mateřskou . Bude mít na mateřskou nárok ? Moc děkují za odpověď .

Dobrý den , zaměstnavatel ji dál novou smlouvu od nového roku s 3 měsíční zkušební dobou (minulou smlouvu měla do konce roku )a vlastně ji ve zkušební době propustil ze dne na den . Výpověď dostala 17.ledna. Děkují