Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Czech casting

Dobrý den, říká vám něco Czech casting.
Jela jsem tam za účelem focení aktů pro anglického fotografa, ovšem vyklubal se z toho porno casting. Nenatočila jsem žádné porno, pouze rozhovor (o dost intimních věcech) a mazala jsem si nahé tělo olejem. Mělo se jednat o materiál určený pro zahraniční weby, ale jak si zjišťuji informace, některá videa jsou i na běžně dostupných stránkách v ČR. Nechci se vidět nikde na webu. To by mě asi zničilo, přítel o tom ví, rodina to pochopí, šlo mi o prachy, jak jinak, ale myslím v práci by to as neprošlo.
Máte s tím nějaké zkušenosti, jedná se o agenturu Netlook, s.r.o..
Mám uzavřenou smlouvu uměleckém výkonu, dá se od smlouvy nějak odstoupit ? Dnes jsem poslala emailem Odstoupení od licence z důvodu změny přesvědčení autora. Myslíte, že je to něco platné ?
Prosím udělala jsem chybu, za blbost se platí, pokouším se sehnat nějaké informace jak chybu alespoň minimálně napravit.
Děkuji za vaši odpověď
S pozdravem
Karolína

Informací a rad zde padlo dost, další diskuze je zbytečná, zamykám. (Kurt)

loading...

Pritom resení existuje naprosto lehke. Bohate staci se nevyslikat na pohovorech a nesukat kazdeho na potkani a uz vubec ne pred kamerou. Kdyz nechci, aby me nekdo videl nahou potirat se olejem, nedelam to. Tohle vubec neni jako kdyz se napali chudak dedecek na predvadecce hrncu, kteremu uz neslouzi hlava. Tu si jen nejaka cubicka myslela, ze se muze chovat jako stetka aniz by ji nekdo videl. Pozdeji, kdyz zjisti, ze internet tak nejak nema hranice, tak najednou otoci a stava se "obeti". Jo holka, za sve ciny a chovani si musime kazdy nest odpovednost, vime? Pokud se rozhodneme byt vrahem,zlodejem ci pornohereckou, musime pocitat s tim, ze presne tento status si poneseme.

Muzes zkusit podniknout pravni kroky, ale jak se jednou vido dostane na internet, uz se to tezko stahuje. Litovat te nebudu ani minutu, ale ber to tak, ze aspon priste budes vedet, ze kdyz si chces vydelat telem, musis na to chytreji, idealne bez kamery. Zkusenosti jsou k nezaplaceni :) Co soukromej privat?

PS. Pokud opravdu k nicemu vetsimu nedoslo, dost mozna jim to nebude ani stat za zverejneni. Nejake mazani olejem v dnesnim svete porna nikoho nezajima. Preci jen od tech "pohovoru" se ocekava neco jineho, ale to si muze kazdy vygooglit za 2s.

:beer:
...ale já bych to klidně přirovnal k dědečkovi, co ho na předváděčce přinutí koupit hrnce...ono to na těch videích je nakonec dost sestříhané, ale rozhodně to není tak, že řekne frajer holce vykuřbrk a jde se na to, funguje tam postupné (ale velmi dobře naplánované) směrování ke konečnému chování, mají ohromnou výhodu oproti oslovování na ulici - přijdou tam už holky s předpokladem takového chování (ostatně jde na pohovor modelky, tak se asi tak nějak předpokládá, že se svlékne, navíc první svlékání probíhá s personalistkou:-D a fotografem - nic zvláštního - nechápu, ale je to tak...), takže vlastně tímto krokem odfiltrují ty, co by to, ať už z jakéhokoliv důvodu, neudělaly. Je to v podstatě vmanipulování do nějaké situace, a jde to udělat s velkou částí lidí (prakticky s každým, když ho dokážeš správně odhadnout)