Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Změna služeb, UPC .

Měl bych dotaz, chci změnit službu z int. 200 (Je to i s TV) na službu int. 100(bude bez TV, tedy bude digi mini) .
Má někdo zkušenost změnou služby na nižší ? Jak to napsat aby vše bylo správně?

Na stránkách mají Internet 200+ s Horizon Komfort+ , v ceníku PDF zase Balíček Internet 200+ s Horizon Komfort+ včetně služby My Prime a Horizon Go. Protože přecházím na INTERNET 100 s Digi Mini. Snad nemusím ještě rušit služby My Prime a Horizon Go. Jinak já myslel, že stačí napsat, že žádám o změnu služeb, z Internet 200+ s Horizon Komfort+ na INTERNET 100 s Digi Mini .

můžeš se zeptat na zkušenosti tady www.upczone.cz

Tvoje vyjednávací pozice bude záviset,jestli jsi na konci smluvního období nebo někde uprostřed. Kdybych dnes chtěl změnit služby UPC na konci smluvního obdobím, tak bych odeslal faxem ráno výpověď a předpokládal bych, že mi někdo odpoledne zavolá z retence klientů (tj. dělal bych to jen na efekt, aby mi protistrana zavolala a já nemusel ztrácet čas nebo čekat na odpověď z jiného typu komunikace). Fax je ekvivalent psaného dopisu. Odpovědi z jejich webových formulářů je taková loterie zda vůbec odpoví a jak kvalifikovaně, a telefonní linka je velká čekárna.

Mě zajímá, jak má vypadat dopis když chci změnu ? Musím napsat do dopisu, že chci zrušit Internet 200+ s Horizon Komfort+ a pak napsat, že chci službu INTERNET 100 s Digi Mini. Nebo žádám o změnu služeb, z Internet 200+ s Horizon Komfort+ na INTERNET 100 s Digi Mini ?

Tedy jak se mám vyjádřit v dopise. Jestli musím vypovědět službu a požadovat novou službu, a nebo napsat něco jako, že
žádám o změnu služeb, z Internet 200+ s Horizon Komfort+ na INTERNET 100 s Digi Mini . Abych zbytečně neplatil za dopis.