Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Neodstraněná vada reklamovaného telefonu

Zdravím.
Reklamoval jsem telefon a měl dvě vady. Po třech týdnech mi oznámili, že je reklamace vyřízená a tak jsem si šel telefon vyzvednout. Jedna vada byla odstraněná, ale druhá ne. Bohužel na prodejně jsem to neměl jak vyzkoušet, ale podle protokolu jsem měl tušení, že druhou vadu vůbec neřešily. Paní, co mi to předávala říkala, že si to mám vyzkoušet a kdyžtak se stavit. Samozřejmě to neopravili, tak jsem druhý den šel zpět a oni to poslaly opět do servisu, ale s novým reklamačním protokolem, kde jsem uvedl, že to neopravily a že vzhledem k tomu že to do 30ti dnů asi nestihnou, tak chci odstoupit od smlouvy. Dotaz zní: mám nárok na vrácení peněz, pokud to nedají do těch 30ti dnů? I když to poslali znova s dalším protokolem?

No bude problém,to sis měl vyzkoušet před paní a vůbec to nepřebírat. Teď se budete handrkovat a bude tvrzení proti tvrzení.Nezbude než to znovu reklamovat a potom si foun vyzkoušet na místě.

Já bych se vůbec nechytal toho, že si to musí kontrolovat na prodejně. Některé vady (třeba zasekávání) se můžou projevit třeba až druhý den. Jak to zákazník vyzkouší ? Nijak. Prostě ho převezme a v případě, že se to projeví, pošle znovu s tím, že servis závadu neodstranil. Pokud nedodrží 30 denní lhůtu, může zákazník požadovat vrácení peněz.

Podle servisního listu ale tuto závadu vůbec neopravovaly a ten mám. Takže se ani nemůžou vymlouvat,že to bylo opraveno a že je to vada která se projevila znovu. Proto by měla běžet stará lhůta, protože to vrátily ještě s nějakou časovou rezervou, tudíž jsem jim dal ještě těch pár dnů, jestli to vyřeší.

keď sa dotyčná vada v servise neobjavila,tak ju neopravovali,pokial po odstránení jednej vady bežal telefon v servise bez problémov,nieje dôvod opravovať niečo,čo sa neprejavuje ako závada.....pokial požaduješ novú opravu v rámci záruky,tak sa začne nová 30-dňová lehota na vybavenie uznanej záručnej opravy, aj nová 30-dňová lehota na vybavenie reklamácie záručnej opravy...žiadna nová oprava/reklamácia pôvodnej opravy nepokračuje v starej lehote na vybavenie,to by bol trošku nezmysel......

Pokud by se vada neprojevila tak bych to bral, že to vrátily. Jedná se o nenačtení SD karty a vzhledem k tomu, že to kartu nebere skoro nikdy, tak by to určitě zjistily. Zkoušel jsem pak i na prodejně (před prodavačkou, aby viděla že nekecám) několik karet a načte to tak jednou z dvaceti pokusů a to ji ještě po chvilce zase odpojí. Takhle budu dve měsíce bez telefonu a oni jsou v klidu, dyť jsme jedno opravili, tak co si stěžuju. Mobil nebyl zrovna levný a ještě mi ho poškrábaly buď v servise, nebo na prodejně. Jsem zvědav co na něm poškodí po druhém jejich zásahu.