Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Škola mě nahlásila na sociálku

Zdravím,
jsem již plnoletý a dnešním dnem jsem ve škole nebyl cca 2,5 měsíce. Byl jsem různě nemocný a do toho měly mé babičky různé zdravotní problémy, kdy nebyly schopné se dostat ani z postele a natož si třeba zatopit. Vše potřebné mám od doktora + mám zprávy babiček z nemocnice. Dnes jsem dostal telefonát ze školy a bylo mi řečeno, že budu nahlášen na sociálku a budu zpětne doplácet cca 18 000,-. Je možné se proti tomu nějak odvolat, popř. s tím něco dělat? Už dříve jsem měl problémy s docházkou (nemoce, lékaři, operace, rhb, apod.) takže mě mají za nechodiče.

Počítám s tím, že tam studium přeruším a půjdu směr pracák, nebo jiná škola (pokud mě ještě vezmou), jde o to, jak se vyhnout právě tomu zpětnému doplatku.

Děkuji

Už si přestaň vymýšlet krávoviny a vrať se do reality.
Napřed píšeš o cestě na pracák, pak že už několik let podnikáš......
Jsi strašně slušný a bezproblémový, jen jsi takový debil, žes musel opakovat ročník a "chytil třídního".....nejsi schopný omluvit svou nepřítomnost......samé kecy prdy výmluvy.....