Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Garáž ako prevádzka

Dobrý deň, mám otázku, je možné prevádzovať pohostinstvo(krčmu), pizzerku, resp donášku pizze alebo malý bar v garáži? Jednalo by sa o 2 garáže spojené prebúraním steny. Garáž sa nachádza v radovej stavbe. Privod vody by som chcel teoreticky vyriesit velkou 150-200l nadobou urcenou na vodu. Na odpad by sa musela zrejme kopat diera, tento problem som este nevyriesil. No samozrejme otazka znie: Je to vobec mozne co sa tyka hygieny atd? Ďakujem za odpoveď

Ani tento problem som zatial nevyriesil, no predpokladam zeby sa slo pripojit k najblizsej kanalizacii.. v teoretickej rovine. Potraviny by som skladoval tiez v garazi, kedze s elektrinou by nebol problem a po preburani steny by tam bolo dost miesta. Teoreticky ak by som odkupil dalsie 2 vedlajsie garaze(momentalne mam 1) tak by tam bolo miesta 60m²

Stale sa bavime v teoretickej rovine, ale ano ak by sa vyriesili vsetky problemy, tak by som sa do toho pustil. Je predsa jedno kde sa prevadzka nachadza bezohladu na to ci to je garaz,dom, ci obycajne podnikatelske priestory. Interier by vyzeral ako v normalnom podniku. Ak sa tam ludia budu citit dobre,tak preco nie?